teenused

Helitehnika rent

Oleme helitehniliselt teostanud sadu suuremaid ja väiksemaid üritusi!
Teostatud projektide hulgast leiab hulgaliselt kontserte, festivale, kliendisündmusi, konverentse, firmapidusid jne. Pole oluline, kas korraldad enda sünnipäeva või suure kontserti, meie suudame täita ka kõige nõudlikuma kliendi vajadused! Anna meile teada oma soovid ja teeme teile parima pakkumise!

Ürituste täislahendused

Soovid korraldada firmapidu, kontserti, festivali jne. kuid pole aega ega kogemusi vajaminevate asjade leidmiseks. Meil on teile täpselt õige lahendus! Kuulame ära teie ideed ja tiheda koostöö käigus jõuavad kõik teie tellitud asjad õigeks ajaks õigesse kohta! Meie teha jääb kõik vajalik alates transpordist kuni paigalduseni. Meie kaudu saate tellida täispaketi: heli-, valgus- või videotehnika, lava, välikäimla, piirdeaia vűi mõne muu üritust puudutava atribuutika. Toome kohale ja teeme ära!

Live ülekanded

Pakume teile enda ürituse ülekandmist interneti vűi FM sagedusele
Suurematel üritustel ning festivalidel on LIVE ülekanne väga levinud. Teilgi on võimalus levitatada informatsiooni oma ürituse kohta täiesti oma eetri vahendusel ja saada ühendust kiiresti paljude inimestega! Meie suurim klient, kes kasutab LIVE ülekande teenust, on Klubi Tartu Maraton. Läbi aasta toimuvaid maratoniüritusi kuulab läbi interneti tuhandeid kuulajaid!

Kaubandus

Omame paljude suurürituste kaubanduse korraldamise kogemust!
Ekslikult võib arvata, et igaüks saab sellega hakkama. Tegelikkuses on aga antud valdkonna korraldamine võrdlemisi keerukas. Omada tuleb müügilitsentsi ja müügiluba. Samuti on vaja personali ning vastavaid seadmeid: külmikud, letid, õllemööbel, roklad, tõstukid, telgid ja varjud, valgustid, kassad, prügikonteinerid jpm. Kui soovid korraldada suuremamahulist üritust, siis võta meiega ühendust ning teeme Teile parima pakkumise.

Atribuutika rent

Kui korraldad üritust ja puudu on tarvikud, siis aitab sind Partyservice.
Atribuutika rent on ennekõike suunatud suuremate ürituste korraldajatele! Atribuutika alla kuuluvad kõikvõimalikud piirdeaiad, generaatorid, tualetid, garderoobid, messi seinad, lauad ja pingid, klapptoolid, diivanid, kangad, dekoratsioonid, viidad, jne jne. Kui sinu üritusel on millegi erilise järgi vajadus siis võta julgelt ühendust! Leiame koos parima lahenduse!

Edasta oma soov aadressil:

sander@partyservice.ee või tel: 5666 2697